Розпочався призов на строкову військову службу

На підставі статті 27 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році» та розпорядження голови райдержадміністрації «Про організацію проведення призову громадян району на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2018 року» 4 вересня в Голованівському районному військовому комісаріаті розпочала роботу районна призовна медична комісія.

Кабінети, де лікарі оглядають призовників забезпечені необхідним медичними інструментами та майном, медперсонал працюватиме з 03 по 10 вересня 2018 року. В подальшому огляд призовників здійснюватиметься на базі Голованівської районній лікарні в період до 30 листопада 2018 року.

Всі громадяни чоловічої статі, які підлягають цьогорічному осінньому призову завчасно отримали повістки. За ухиляння від строкової військової служби призовники відповідатимуть згідно чинного законодавства.

Розпорядженням голови райдержадміністрації було затверджено склад комісії, яка і буде спостерігати за цьогорічним осіннім призовом. Голова комісії Ольга Бугаєнко оглянула роботу призовної комісії, та вказала на певні недоліки. Один з них – це мала явка призовників на дільницю. Відповідатимуть за це сільські селищні голови, зокрема за повідомлення, збори та відправку. Призовників, які безпідставно ухилятимуться від призову шукатимуть та доставлятимуть у районний військкомат працівники Нацполіції, а їх справи будуть передані до прокуратури.