Підсумки оздоровлення дітей влітку 2018 року

Для забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей пільгових

категорій управлінням соціального захисту населення Голованівської райдержадміністрації розроблено та затверджено районну комплексну соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей Голованівського району на 2018-2022 роки. Сформановано банк даних дітей, які потребують оздоровлення та відпочинку. Для забезпечення пільгових категорій дітей оздоровленням та відпочинком, до управління соціального захисту населення батьки та опікуни дітей подають заяви на оздоровлення дітей, починаючи з початку року та документи, що підтверджують статус дитини. Також інформацію про дітей пільгових категорій, які бажають оздоровитися протягом літнього періоду надають сільські та селищні ради.

На відпочинок 1268 дітей в пришкільних таборах в бюджеті Голованівського району було заплановано 319,5 тис.грн.

В районі працювало 22 пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням, всі вони були перевірені комісією з проведення перевірок стану готовності дитячих закладів відпочинку до оздоровчої кампанії.

Районним відділом управління ДСНС України в Кіровоградській області з 23 по 30 травня 2018 року було проведено планові перевірки стану готовності пришкільних таборів до відкриття. Складено 22 акти, відповідно до яких всі пришкільні табори було приведено у належний протипожежний стан.

Керівники закладів несли персональну відповідальність за дотримання санітарних, пожежних правил та медичного забезпечення. На постійному контролі знаходилися питання придбання високоякісних продуктів харчування.

В районі було забезпечено оздоровчими послугами 16 % дітей від загальної чисельності дітей віком від 7 до 17 років у стаціонарних оздоровчих закладах.

З бюджету Голованівського району на відпочинок та оздоровлення виділено 668700,00грн, в тому числі з районного бюджету 352000,0 грн., бюджетів сільських та селищних рад - 316700,00 грн.

Група із 40 дітей оздоровлювалися в дитячому закладі санаторного типу ім. С. Лазо м. Білгород-Дністровський Одеської обл. Ще 16 дітей відпочили на базі ДЗОВ «Ольвія» Миколаївської обл. м. Очаків.

За кошти обласного та державного бюджету 28 дітей оздоровилися в таборох «Перлина Чорномор’я» м. Білгород-Дністровський, «Бригантина» Новоархангельський район, «Артек» м. Київ, Пуща Водиця, «Молода гвардія» м. Одеса.

Майже 100 дітей відпочили та оздоровилися в наметовому містечку на річці Південний Буг Кривоозерського району Миколаївськоїобласті.