Особистий прийом голови

06 вересня голова районної державної адміністрації провів черговий прийом громадян з особистих питань (на виконання п. 6 Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»). На прийомі у голови райдержадміністрації була жителька смт Голованівська, по питанню житлово-комунального господарства, а саме зрізання дерев біля будинку та вивезення гілля.

Олег Дмитрович вислухав заявницю та надав доручення відповідним службам детально вивчити та вирішити звернення по суті, надати відповідь заявниці у визначені законодавством строки.