«Мама, тато, я – спортивна сім’я»

06 серпня, напередодні Дня фізичної культури й спорту України, на  Голованівщині  відбувся другий етап обласних комплексних змагань серед дітей та юнацтва «Олімпіада Кіровоградщини».  В контексті цих змагань проводились  змагання під назвою «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Родини нашого краю змагались між собою в найрізноманітніших  спортивних конкурсах: ведення баскетбольного м’яча,  стрибки зі скакалкою,  «Перенеси сім’ю», «Розкидай й збирай» тощо.  Для сімей це також хороший спосіб попрацювати разом задля досягнення головної мети. Дмитро Рокочук, заступник голови районної ради наголосив, що ніщо не допоможе згуртуватись краще як спорт, оскільки саме він виховує командний дух, а родина – це і є маленька команда.

Переможців визначало компетентне журі у складі головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Голованівської райдержадміністрації Наталії Гонтюк,  вчителя фізичного виховання Голованівської школи-гімназії Вадима Мирошниченка та тренера – викладача Голованівської ДЮСШ Сергія Коваля.

В цьогорічній олімпіаді взяли участь  сім’ї Коваленків (смт Голованіськ),  Душків  (с. Новосілка), Патиків (смт Голованівськ), Маковеїв

(смт Голованівськ), Мовчанюків  (с. Троянка), Шовкоплясів (пристанційне с-ще Ємилівка), Федеків (смт Побузьке). У нелегкій, але цікавій боротьбі «бронзу» виборола сім’я  Федеки. Друге місце посіла родина Душків, а «золото» здобула сім’я Мовчанюк.

Усі учасники отримали заохочувальні призи, а переможці – цінні призи, придбані за кошти відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.