В обласному центрі за підтримки Кіровоградської обласної державної адміністрації відбувся фестиваль «МАМА + Я» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

10 вересня 2018 року в обласному центрі за підтримки Кіровоградської обласної державної адміністрації відбувся фестиваль «МАМА + Я» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Організатори заходу: благодійний фонд «МАМА + Я» та продюсерський центр ArtComb.

В рамках свята відбулися майстер-класи, розваги від аніматорів, концерт спортивні заходи, виставка дитячих робіт тощо. До проведення заходу долучилися професійні артисти, співаки, спортсмени, представники творчої інтелігенції, які допомагали дітям реалізувати себе.

Учасники фестивалю із Голованівського району прийняли участь у святковому концерті та здобули дві нагороди, а саме: Кочетов Данило за майстерну гру на баяні отримав у подарунок планшет а Зімниця Анатолій за бездоганне виконання композиції «Київський вальс» П.Майборода на акордеоні отримав смартфона, також діти взяли участь у майстер-класах, де навчилися багато цікавого та корисного.

Всі діти залишилися задоволені та вдячні організаторам фестивалю за можливість проявити свої таланти в творчості, спорті, зрозуміти, що вони не відділені від соціуму, а інтегровані в нього. Кожна дитина поїхала додому з гарним настроєм та повними рученятами подарунків.