Перший заступник голови районної державної адміністрації М. Копієвський провів засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та ефективного використання бюджетних коштів

12 вересня 2018 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Копієвський Михайло Дмитрович було проведено засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та ефективного використання бюджетних коштів, за участю начальника відділу економічного розвитку, торгівлі, промисловості та інфраструктури райдержадміністрації, начальника Голованівського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, начальника Голованівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області, головного спеціаліста Гайворонського відділення Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області (представництво в смт Голованівськ), заступника директора - начальника відділу надання соціальних послуг Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, начальника фінансового управління райдержадміністрації, завідувача сектору погашення боргів Голованівського ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області, начальника відділу статистики у Голованівському районі.

На комісії розглянуто питання:

1.Про стан надходжень податкових платежів до бюджетів усіх рівнів за 8 місяців 2018 року.

2.Про стан сплати фізичним особам підприємцями єдиного соціального внеску.

З.Звіт виконавчої служби щодо роботи з боргами по сплаті ФОП Єдиного соціального внеску.

За результатами було прийняте відповідне доручення першого заступника голови райдержадміністрації.