Перший заступник голови районної державної адміністрації М.Копієвський провів нараду по підготовці до опалювального сезону 2018/2019 року та роботи в осінньо-зимовий період

12 вересня 2018 року  першим заступником голови районної державної адміністрації М.Д.Копієвським було проведено нараду по підготовці до опалювального сезону 2018/2019 року та роботи в осінньо-зимовий період. У обговоренні даного питання взяли участь керівники закладів соціально-культурної сфери, та праціники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Заслухано доповіді про підготовку до опалювального сезону закладів освіти району, медичних закладів, ФАПів, стаціонарних відділень соціального обслуговування, а також про готовність до осінньо-зимового періоду комунальних підприємства, про стан фінансування бюджетних організацій, про підготовку та закуплення посипкового матеріалу для ліквідації негоди.  Підготовка триває на належному рівні відповідно до планових показиків, здійснюється закупівля вугілля та дров, здіснено промивку та продувку теплових мереж, проведені курси кочегарів та відповідальних за теплове господарство, а також підписані акти і паспортів готовності до опалювального сезону 2018/2019 року.

Прийнято відповідні рішення та дані доручення відповідним представиникам.