Вітання голови райдержадміністрації та голови районної ради з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу!

Шановні працівники

та ветерани лісового господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівника лісу.

Благородна праця лісівників відвіку знаходиться у ряді найбільш шанованих і почесних професій. Її обирають люди, що безмежно люблять природу, володіють відчуттям величезної  відповідальності за збереження і примноження краси і багатства рідного краю.

Ліс – не тільки унікальний і безцінний дарунок природи, прикраса рідної землі, але й запорука нашої екологічної безпеки, ознака економічної стабільності району.  І ми щиро вдячні вам, лісівники Голованівщини, за те, що спрямовуєте свою працю на збереження та примноження нашого національного скарбу - лісу.

Зичимо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, миру та благополуччя.

З повагою,
Голова районної державної адміністрації