Вітання голови райдержадміністрації та голови районної ради з нагоди професійного свята – Дня рятувальника України.!

Дорогі наші рятівники!

Сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем рятувальника України.

Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконуєте ви – рятувальники і пожежники, ризикуючи власним життям. Це ви, за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді та у лісах, першими прибуваєте на ліквідацію завалів, руйнувань, зсувів та інших напастей.

Стикаючись з дня в день з бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Результат цієї роботи – сотні врятованих життів. Зі святом! Бережіть рідних і не будьте байдужими до інших людей! Успіхів вам у роботі, щастя і поменше складних викликів!

Всім рятувальникам  та пожежникам бажаємо всього найкращого та висловлюємо подяку за вашу складну незамінну працю, яка так необхідна нашому суспільству.

Зі святом!

З повагою,