Вітання голови райдержадміністрації та голови районної ради з нагоди відзначення Дня селища!

Шановні голованівці та гості нашого селища!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня селища!

Це свято об’єднує усіх, кому дороге селище - його вулиці, будівлі, парки та храми, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю  згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував  традиції, розбудовував та боронив від ворога.

Усі досягнення, якими багатий Голованівськ, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського  вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.

Дякуємо кожному з вас, шановні голованівці, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій  райцентру, покращення добробуту його жителів.

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного краю, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо розбудовувати його заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

Від усієї душі зичимо Голованівську динамічного розвитку і процвітання. А усім мешканцям нашого славетного краю бажаємо міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше селище завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

З днем народження, Голованівську!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації