Збережемо ліс разом

Святкові заходи з нагоди Дня лісу цього року відбулись не за усталеною традицією. Урочистості проходили в центральному парку селища на свіжому повітрі в гарній зеленій зоні.

«Цього разу керівники району запропонували нам нову ідею з приводу організації свята – і ми її з радістю підтримали, – ділиться керівник ДП «Голованівське лісове господарство» Костянтин Гончаренко. – Дійсно, провести свято лісу краще на природі, а не в закритій залі підприємства».

Головними гостями заходу стали вихованці НВК «Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка» разом із учителем хімії й біології Наталією Куляємою. Вона водночас є керівником цікавого проекту – учнівське лісництво «Підсніжник». Вже близько чотирьох років Наталія Юріївна зі своїми учнями відвідують ліси, разом з працівниками «Голованівського лісгоспу» насаджують нові дерева, доглядають за рослинами, виготовляють та розвішують шпаківні у лісових масивах. «Дітям це і в радість, і в користь, – додає учитель. – По-перше, це цікаво. Ми ж водночас і навчаємось, дізнаємось для себе цікаву інформацію про рослини нашої місцевості, їх умови росту й розвитку… Такі «уроки» допомагають припивати школярам любов до природи, допомагають задуматись про майбутнє лісу, його збереження для нащадків».

Щирими словами вітання звернулись до винуватців свята й керівники району: голова Голованівської РДА Олег Голімбієвський та голова Голованівської селищної ради Сергій Цобенко. Вони подякували лісникам за невтомну працю й збереження лісового фонду рідного краю.

Також представники влади разом із директором державного підприємства Костянтином Гончаренком вручили кращим працівникам господарства грамоти й подяки.

Працівники «Голованівського лісгоспу» пригощали усіх бажаючих справжнім березовим соком, розповідали про нові види рослин, які вони вирощують, показували приклади насінин та паростків маленьких дерев.