Голованівську – 254!

Голованівськ гучно відзначив свій 254-й День народження! І святковий концерт, і смачні пригощання, і яскравий салют… Усе це поєдналось у вирі неймовірного дійства під назвою День Голованівська!

Чимало мешканців та гостей селища завітали на центральну площу райцентру, аби розділити разом ці щасливі моменти.

Святкове дійство, традиційно, розпочалось урочистими мелодіями, які лунали у виконанні духового оркестру Голованівського РБК.

Офіційну частину свята відкрили керівники району та селища: голова Голованівської селищної ради Сергій Цобенко, голова Голованівської РДА Олег Голімбієвський, голова Голованівської районної ради Богдан Кучмій та ректор Львівської академії дизайну Валерій Марчак наш земляк.

«Дорогі краяни, хочу привітати вас із цим чудовим святом, – звернувся до всіх присутніх Сергій Олександрович. – Це свято усіх нас та кожного із вас зокрема. Це свято усіх, хто тут виріс та народився, хто приїхав та залишився мешкати на цій землі назавжди».

Сергій Цобенко також відзначив, що вже другий рік поспіль на святкування дня народження містечка із бюджету не витрачається жодної гривні. Все свято було організовано за спонсорські кошти.

За матеріальну допомогу селищний голова подякував генеральному директору ТОВ АПК «Розкішна» Руслану Цобенкові та генеральному директору ТОВ «Відродження» Сергію Федорову. Ці люди завжди надають посильну допомогу на значні святкування, ніколи не залишаються осторонь потрібної підтримки.

Сергій Олександрович зазначив, що за останній рік багато зроблено для нашого селища. «Кожен з вас може помітити, що на сьогодні рідний Голованівськ перетворився на суцільний будівельний майданчик, – додав він. – Приділено значну увагу медичним та навчальним закладам, будуються нові тротуари, ремонтуються дороги… І, найголовніше, в нашому містечку вперше за десятки років будується перший соціальний об’єкт – новий дитячий садок «Веселка».

Сергій Олександрович впевнений, що такі гарні результати – наполеглива й злагоджена праця влади та всіх жителів селища. Він додав, що кожен має по-можливості докладати зусиль, аби наш Голованівськ лише розквітав і був дляв всіх затишною домівкою.

Святковий концерт підготували професіонали мистецької галузі райцентру і не тільки. Зорепад жартівливих пісень на честь Дня народження Голованівська подарували учасники таких колективів: «Горлиця» Олександрівського СБК, «Щедрик» Побузького МБК «Метарург» та гурт «Хубавіца» Вільшанського РБК.

Завдяки представникам підростаючого покоління та їхнім матусям ми мали змогу поринути у прекрасний і казковий світ дитинства. Так, звісно! Вихованці Голованівських та пристанційного селища садочків порадували нас яскравими барвистими костюмами й прекрасними номерами у вихорі параду візочків, який вже протягом трьох років радує та надихає гостей.

Кульмінацією свята був розіграш призів нашого рідного серцю видання – «Чистого Джерела» Протягом всього вечора бажаючі мали змогу переглянути виставку картин талановитих художників: Олени Подкаури із Троянки та Володимира Усатюка із Благовіщенька, – а також сфотографуватись біля фотозон, підготовлених колективом Голованівського районного БДЮТу.

Протягом свята гості мали змогу й підкріпитися. Смачною юшкою, шурпою, дерунами по-голованівськи та пирогом смакували усі бажаючі. До речі, якщо ви не помітили, то цьогоріч пиріг мав особливу прикрасу – рівно 254 квітки – рівно стільки, скільки років нашому селищу. «Наші учні радо беруть участь у святкових заходах, – ділиться директор Голованівського ПТУ № 38 Богдан Леонтюк. – Вони разом зі своїми викладачами випробовують цікаві ідеї, шукають рецепти, аби святковий пиріг вийшов неймовірно смачним. І їм це вдається, правда ж?»

Тетяна Піщик, начальнк відділу культури, туризму та культурної спадщини впевнена, що свято виходить таким чудовим завдяки тому, що кожен доклав маленьку частинку своєї душі до його організації.

Святкове дійство завершилось запальним концертом у виконанні гурту української пісні «Моторрола» та молодіжною дискотекою. А коли ніч заполонила Голованівськ – небо запалало різнобарвними кольорами святкових салютів!