Завжди на варті порятунку

17 вересня 2018 року представники найскладнішої професії, які цілодобово покликані боротись із найнебезпечнішою стихією – вогнем – відзначали своє професійне свято – День рятівника!

Іноді ціною власного життя ці люди, не вагаючись, готові кинутись і в вогонь, і в воду, аби врятувати постраждалих, їхні життя й майно. Це свято сильних і відважних. За готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу, героїзм і відвагу рятівники здобули повагу та шану наших краян.

Безперечно, тисячі успішно ліквідованих пожеж і врятованих з вогню людей – найкраще підтвердження особливої важливості та благородності цієї професії.

Не дивно, що й День рятівника відзначають ранньою осінню. Жовтогарячі й червоні листочки ніби символізують колір полум’я, яке палає в серцях тих, хто поспішає на допомогу іншим.

До щирих вітальних слів цього дня долучились перший заступник заступник голови Голованівської райдержадміністрації Михайло Копієвський, голова Голованівської районної ради Богдан Кучмій та голова Голованівської селищної ради Сергій Цобенко. «У вашій службі працюють дійсно професіонали, – розпочав вітальну промову Михайло Дмитрович. – Ви йдете сюди дійсно за покликанням , самовіддано працюєте на благо рідного району».

Сергій Олександрович та Богдан Борисович теж подякували рятівникам за їхню щоденну й безкорисливу працю. «Напевно, головне побажати людям цієї важливої професії, аби в нашому краю надзвичайних ситуацій зовсім не траплялось, – додав Богдан Кучмій, – а якщо вже щось і трапилось, то ніхто в цьому випадку не постраждав, а всі наслідки були відразу ліквідовані».

«Ми вдячні вам за службу, – підсумував Сергій Цобенко. – Місцеві органи управління активно як співпрацювати, так і співпрацюватимуть для покращення матеріально-технічної бази нашого управління ДСНС». І це помітно, адже для рятівників вже придбано нові каски, форму, необхідний компресор на стисненому повітрі…

Подякував за самовіддану працю й постійну готовність прийти на допомогу своїм колегам начальник Голованівського РВ управління ДСНС України у Кіровоградській області Василь Прудкий. Також Василь Васильович висловив слова вдячності й керівникам за підтримку Голованівського управління ДСНС у Кіровоградській області. Він побажав усім міцного здоров’я, витримки, божого благословення та успіхів у будь-яких починаннях.

На завершення свята керівники вручили грамоти й подяки кращим із кращих представникам рятувальної служби Голованівщини.

Атмосферу гарного святкового настрою усім присутнім подарували аматори й професіонали культурної сфери нашого краю.