«Сторінками партизанської слави та мужності»

День партизанської слави відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя.

Із цієї нагоди 21 вересня  відбулися урочисті заходи, у яких взяли участь представники різних поколінь:  учні шкіл станції Голованівськ та села Красногірка , представники відділу культури, районної організації ветеранівУкраїни, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

На заходах були присутні гості: Бугаєнко О.П. – заступник голови Голованівської районної державної адміністрації; Гаврищук Є.Л.- голова ради Голованівської районної організації ветеранів України; Піщик Т.В.- начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини Голованівської РДА.

У музеї генерал-майора М.І.Наумова, на ст.Голованівськ, зі вступним словом виступила Гаврищук Є.Л., яка розповіла про тих, хто в суворі роки Другої світової війни в глибокому тилу боровся з фашизмом. Далі захід продовжила Паламаренко Людмила Вікторівна - вчитель філії НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія «Голованівська ЗШ ім. Г.В.Міклея»», яка з учнями цієї ж школи, детально та змістовно розповіли про діяльність партизанського з’єднання ім. Наумова. Після закінчення заходу всі учасники заходу поклали квіти до Обеліску партизанського з’єднання ім.Наумова.

По дорозі до с.Красногірка було покладено квіти до місця розстрілу учасників підпільної молодіжної організації «Спартак» в лісі Голоче. Далі захід продовжився в музеї підпільної молодіжної організації «Спартак". Захід підготувала Клемяк Тетяна Юріївна – директор музею. Гаврищук Є.Л., за давньою українською традицією, вручили красногірський хліб і сіль, як символ поваги, пошани до гостей та щедрості громади. Учні місцевої школи розповіли про безсмертний подвиг спартаківців та всі присутні вшанували пам’ять загиблих спартаківців хвилиною мовчання. Гості та жителі села поклали квіти до Пам’ятника героям - підпільникам та меморіальної дошки загиблому воїну АТО – Безверхньому Володимиру Олексійовичу.