Особистий прийом у голови районної державної адміністрації

27 вересня 2018 року голова Голованівської районної державної адміністрації Олег Голімбієвський, провів особистий прийом громадян.

Так, до Олега Дмитровича з колективним зверненням зверталися мешканці с. Межирічка з питанням щодо визначення місця знаходження земельних ділянок (в межах чи за межами населеного пункту), які використовуються ними для ведення особистого селянського господарства. Було встановлено, що земельні ділянки знаходяться за межами населеного пункту тож розпорядником даних ділянок є головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області, крім того громадянам роз’яснено порядок оформлення вказаних земельних ділянок у власність.

Звернення було детально розглянуте під час особистого прийому, Олег Дмитрович доручив працівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації тримати на контролі вирішення вказаної проблеми.