27 вересня 2018 року Голованівський район прийняв участь у сільськогосподарській виставці – ярмарку « АГРОЕКСПО -2018». Делегацію від району очолював перший заступник голови райдержадміністрації Копієвський Михайло Дмитрович. В організації та проведені ярмарку брали участь Клименко О.В. - начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, Піщик Т.В. – начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації, Леонтюк Б.Б. – директор ПТУ №38, Прокопенко С.А. – директор Голованівського БДЮТу, музичний колектив Побузького МБК «Щедрик», спеціалісти відділу агропромислового розвитку, вчителі та учні ПТУ №38.

На «Покровський ярмарок», який проходив в рамках виставки

« АГРОЕКСПО -2018» сільськогосподарські підприємства району АФ «Надія», ПП «Бербер», та інші установи нада асортимент сільськогосподарської продукції (помідори, перець, капуста , баклажани, борошно, асортимент круп та олія), яка була реалізована за цінами нижче ринкових.

Відвідувачів зацікавила експозиція нашого району «Голованівськ, мій рідний край». На огляд журі були виставлені роботи керівників гуртків Голованівського БДЮТу. Членів оргкомітету обласного огляду-конкурсу на чолі з першим заступником голови облдержадміністрації   Коваленком С.П., урочисто вітали учасники колективу «Щедрик», які розповіли про нашу Голованівщину, про її чудових, працьовитих людей і про те, що вони прокинулись вдосвіта, гарно прибралися і приїхали на Покровський ярмарок, бо дуже люблять виконувати українські пісні для людей. Із щедрої ниви Голованівського району було випечено запашний коровай, який був презентований на конкурсі – показі короваїв. Під час проведення заходів звучали пісні, а відвідувачі частувалися традиційними Голованівськими стравами. Палатка «Частуємо по - Голованівськи" запрошувала всіх гостей до смачних страв та медових напоїв.

За результатами конкурсу ярмаркових заходів оргкомітетом «Покровського ярмарку» було нагороджено Голованівський район Грамотою обласної державної адміністрації 2018 року.