Засідання колегії районної державної адміністрації та Ради регіонального розвитку району

28 вересня 2018 року голова районної державної адміністрації О.Голімбієвський провів засідання колегії районної державної адміністрації за участі керівників відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України району, сільських та селищних голів.

Було розглянуто питання:
1. Про підготовку господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років.
2. Про стан і основні завдання з виконання повноважень щодо сприяння розвитку малого і середнього бізнесу у І півріччі 2018 року.
3. Про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Перегонівської сільської ради з питань охорони навколишнього природного середовища та дотримання санітарного законодавства.
4. Про підсумки проведення оздоровчої кампанії влітку 2018 року.
За підсумками
За підсумками колегії буде видано розпорядження голови районної державної адміністрації.

Голова районної державної адміністрації О.Голімбієвський провів чергове засідання Ради регіонального розвитку району на якій розглядалося питання:
«Про хід виконання районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників антитерористичної операції та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2020 роки».
За підсумками засідання буде видано відповідне рішення.