Всеукраїнський день бібліотек

Осіннє свято не одне! Та для бібліотечних працівників, читачів, відвідувачів, друзів та шанувальників друкованого слова, головне - Всеукраїнський день бібліотек. І навіть природа нам посприяла теплою осінньою дниною та барвами «бабиного літа». До нас на святкування прийшли керівники району, які докладають багато зусиль, щоб бібліотеки були багатофункціональними центрами розвитку громад, сучасними осередками дозвілля та просвітництва – заступник голови райдержадміністрації Бугаєнко О.П, начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини РДА Піщик Т.В., ветерани культури району Гербіченко Л.І. та Олійник Л.О.
Свято бібліотек проводилось в читальній залі районної бібліотеки, куди зійшлися та з’їхались всі бібліотекарі району.
З вітальними, теплими словами звернулись до присутніх керівники району , голова профспілки працівників культури Тріщенко Л.М., запрошені гості. Грамоти та подяки, слова вдячності за плідну багаторічну працю та високі результати роботи з розвитку бібліотечної справи в районі прозвучали з вуст керівників району.
Святкування було теплим, душевним, цікавим в колі друзів та шанувальників бібліотек за чашкою чаю, кави, цукерок та святкового пирога.