В Голованівському районі День людей золотого віку відзначається огляд-конкурсами

В житті кожної людини настає ця золота пора, як би ми того не хотіли. І в такому віці хочеться побільше тепла та уваги від оточуючих.

Вже другий рік поспіль в Голованівському районі День людей золотого віку відзначається огляд-конкурсами. Цьогоріч від проходив під назвою «Єднаймося, люба родино!». Вона є символічною, оскільки населені пункти об’єднувалися навколо одного будинку культури і разом показували концертну програму для наших дорогих ветеранів. Жоден населений пункт не залишився поза увагою. Абсолютно всі взяли участь у заході, представляючи по кілька номерів. Найкращих визначало компетентне журі, у складі якого були заступник голови райдержадміністрації О. Бугаєнко, голова районної ветеранської організації Є. Гаврищук, начальники або представники установ та організацій району. Найкращі виконавці показали себе на підсумковому гала-концерті, який відбувся в районному будинку культури 28 вересня.

Урочистий марш у виконанні духового оркестру звучав біля входу в районний будинок культури, зустрічаючи поважних гостей. У концертних костюмах, вишитих вбраннях всі метушяться у фойє будівлі. Там цього дня районні майстри та майстрині привезли свої роботи. Картини, ковані вироби, сувеніри з бісеру, дерев’яні статуетки, а вишитих речей скільки – все просто вражало. Поглядаючи на все це – вкотре пересвідчуєшся, які все-таки в нашому районі талановиті люди.

Підсумковий концерт розпочався вітаннями заступника голови райдержадміністрації О. Бугаєнко, голови районної ветеранської організації Є. Гаврищук та начальника відділу культури, туризму і культурної спадщини райдержадміністрації Т. Піщик. «Цей день – символ єдності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки своїм батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і всім людям золотого віку за їх внесок у розвиток нашого краю, за їх мудрість, любов, тепло і доброту. Спасибі вам за все що ви зробили заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – приклад для наслідування сучасній молоді. Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких. Довгих і щасливих вам років життя!». Євгенія Леонідівна та Тетяна Володимирівна приєдналися до вітальних слів і подякували всім, хто долучився до організації свята та брав у ньому участь. Всіх сільських голів та завідуючих будинків культури де безпосередньо проходили огляд-конкурси нагородили подяками та цінними подарунками.
А далі глядачі мали можливість ще раз насолодитися найкращими номерами зібраними у усіх куточків нашого району. На 3 години всі поринули в атмосферу української пісні, виконання якої було надзвичайно милозвучним і гармонійним. Свято вдалося на славу.