Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

Прийміть щирі вітання із професійним святом – Днем працівників освіти!
Діти - майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. В свою чергу, райдержадміністрація, районна рада та селищна рада, всіляко намагаємося вам покращити умови роботи, а учням забезпечити комфортне та сучасне навчання. І, діючи спільно, підтримуючи один одного, ми сформуємо нове покоління громадян, передамо кожному, поки ще маленькому громадянину, неоціненний скарб високої освідченості, та непереривне прагнення змінювати на краще своє життя і долю свої країни. Саме від нас з вами залежить їх майбутнє, та стежина яку вони собі оберуть.
Напередодні свята щиро дякуємо вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.
Бажаємо вам, дорогі освітяни, успіхів у педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани.

З повагою,
Голова районної державної адміністрації