Вітання голови райдержадміністрації та голови районної ради з нагоди відзначення Дня Українського козацтва і Дня захисника України!

Шановні жителі нашого краю!

Уже увійшло в традицію 14 жовтня відзначати свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва і День захисника України!

Українцям здавна були притаманні особлива любов і шана перед святою Богородицею, яка своїми молитвами покриває нас від зла. Їй відомі всі наші потреби й турботи, радощі і печалі. Саме з її покровом і заступництвом ми пов’язуємо свої надії.

Також, це свято уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців і визволителів рідної землі.

Вітаємо всіх чоловіків зі святом! Бажаємо міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди! Щиросердно зичимо всім щастя, здоров’я, наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу.

Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю й підтримкою близьких і рідних. Міцного та надійного тилу! Миру всім, радості і благополуччя!

З повагою,
Голова районної державної адміністрації