Відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва

На стадіоні «Колос» відбулися урочисті та спортивно - масові заходи з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва за участі представників органів влади, місцевого самоврядування, працівників районного військового комісаріату, учасників АТО, представників районної організації ветеранів України, учнівської молоді, громадськості.

Учасників спортивно – масових заходів, учнів опорних шкіл району, які брали участь у воєнно-польових зборах в рамках проекту «Захисник Кіровоградщини» та всіх присутніх привітали перший заступник голови райдержадміністрації М.Копієвський, заступник голови районної ради Д.Рокочук, заступник військового комісара В.Харкавенко, учасник АТО, майор запасу О.Тоцький, член ради районної організації ветеранів України А.Лівітчук.

Головну святиню українців – синьо-жовтий стяг – на урочистостях мали честь підняти голова Голованівської районної організації ветеранів Афганістану Василь Томашевський, учасник АТО, майор запасу Олександр Тоцький та учасник військово-польових зборів «Захисник Кіровоградщини», командир взводу НВК Голованівської загальноосвітньої школи I-III ступенів ім. Т. Г. Шевченка – гімназія» Владислав Савчук.

Усі присутні Хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять тих, хто віддав своє життя за Україну. Це наші земляки: Ігор Коваленко, Михайло Крегул, Володимр Безверхній, Денис Громовий, Ігор Коваленко, Іван Голота. Вічна пам'ять героям! Вічна їм слава!

Завершилась урочиста частина покладанням квітів до Обеліска Слави, Братської могили та Меморіального комплексу загиблим учасникам АТО.

Далі святкування вдало поєдналась у пісенно-спортивному ритмі. Мужні, самовіддані майбутні оборонці, визволителі й захисники країни – учасники військово-польових зборів в рамках обласного проекту «Захисник Кіровоградщини» з різних куточків нашого краю змагались між собою, аби показати мужність, силу, звитягу й розум та визначити, хто ж таки найспритніший козак. Конкурси були не з найлегших: «Хто далі» (метання гранати), «Стрибки в мішках», «Перекидання колеса», «Естафта з гирями», «Велика естафета», «Перетягування канату».

Команди, які брали участь у спортивно-масових заходах отримали подарунки від відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Концертну програму до свята підготували вихованці НВК «Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка – гімназія».