Про Міжнародний форум "INNOVATION MARKET"

 Доводимо до відома, що 21-23 листопада 2018 року у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, проспект Броварський, 15) відбудеться Міжнародний форум "INNOVATION MARKET" (далі - Форум).

  Метою Форуму є організація зустрічей новаторів, винахідників, виробників та вендорів провідних інноваційних технологій, експертів в сфері інновацій, авторів startup проектів, представників бізнесу, представників інвестиційно – фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності.

   На виставковій зоні Форуму будуть продемонстровані інноваційні ідеї, проекти, винаходи та розробки в різних сферах. Заходи Форуму відбудуться на платформі для сталого розвитку GREEN MIND - 2018, зокрема:

     1) 21 листопада 2018 року - "Обговорення реформ". Засідання за "круглим столом" на теми: "Реформування системи моніторингу довкілля та впровадження Реєстру викидів та перенесення забруднювачів (РВПЗ)"; "Державна підтримка зеленої модернізації виробництва та реформування екологічного податку";

     2) 22 листопада 2018 року – "Конкурентність та публічні закупівлі". Тренінги на теми: "Керівні принципи надання інформацій про екологічність продукції"; "Вимоги до заходів із захисту довкілля та вартість життєвого циклу при здійсненні публічних закупівель";

    3) 23 листопада 2018 року - "Освіта для сталого розвитку".

  Тренінги на теми: "Фінансові можливості муніципалітетів для реалізації природоохоронних заходів";

  "Зелений клас - інновації для сталого розвитку закладів освіти".

 Кожен учасник тренінгів отримає сертифікати.

 Участь у заходах безкоштовна для представників бюджетних та неприбуткових організацій (по спискам за попередньою реєстрацією).

 Крім того, 22 листопада 2018 року, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року №292-р "Деякі питання реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року" та з метою розширення доступу малого і середнього підприємництва до публічних закупівель і нових ринків через його екологізацію (завдання 5, 28 та 30), відбудуться заходи для суб'єктів підприємницької діяльності за участю міжнародних експертів Програми ООН з навколишнього середовища, представників Мінекономрозвитку, Мінприроди, органів екологічної стандартизації, сертифікації та маркування.

 Детальна інформація про кожен із заходів ділової програми розміщені в анонсах на сайтах http://innovationmarket.com.ua та www.greenmind.com.ua. А також з інформацією про Форум можна ознайомитися у новинах на головній сторінці веб-сайту департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації та теки "Центральноукраїнський інвестиційний портал".

Бажаючі можуть взяти участь у роботі заходів Форуму, попередньо зареєструвавшись до 12 листопада 2018 року у форматі online на сайті www.greenmind.com.ua.

Телефони для довідок організаторів Форуму: +38 (067) 753-43-77; (067) 886-31-93; (099) 642-81-57; (067) 354-72-88.

Пошук

Збільшити шрифт
A- A A+