Відбувся особистий прийом громадян

Організація роботи з розгляду звернень та особистого прийому громадян є одним із важливих напрямків діяльності районної державної адміністрації спрямованих на захист конституційних прав і свобод людини, зміцнення законності та правопорядку. Так, з метою поліпшення умов реалізації конституційного права громадян 25 жовтня 2018 року відбувся особистий прийом голови районної державної адміністрації.

Олег Дмитрович прийняв 4 мешканців району, які до нього звернулися за допомогою у вирішенні наболілих проблем.

Кожен охочий мав змогу поставити своє запитання керівнику та отримати вичерпну відповідь.

Одним із перших звернулась громадянка з питанням стосовно працевлаштування до районного відділу культури.

Наступним звернувся житель смт Голованівськ по питанню отримання матеріальної допомоги на лікування.

Також, за допомогою звернулась громадянка, з питанням щодо діяльності районної центральної лікарні та отримання тест-полосок для вимірювання цукру в крові.

Останнім з питанням стосовно проведення виставки тварин в районі звернувся житель смт Голованівськ.

Уважно вислухавши запитання голова Голованівської районної державної адміністрації та присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації надавали відповіді та детальні роз’яснення згідно чинного законодавства, а також було надано відповідні доручення виконавцям.