Проведено спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту ланки по обслуговуванню захисної споруди ПТУ- 38 в смт. Голованівськ

30 жовтня 2018 року було  проведено спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту ланки по обслуговуванню захисної споруди ПТУ- 38 в смт. Голованівськ.

Тренування проводив представник з навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, майстер виробничого навчання обласних та міста Кропивницький курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області Чижевський Дмитро Євгенійович.

В заході  брали участь балансоутримувачі та відповідальні за споруди цивільного захисту, фахівці з питань цивільного захисту сільських, селищних рад, керівники підприємств, установ району.

Під час тренування були відпрацьовані основні вправи, прийоми і способи приведення  захисної  споруди у готовність до використання  за  призначенням.

Звернено увагу учасників тренувань по виконанню завдання ланки по обслуговуванню захисної споруди в плані реагування визначеними за всіма можливими ситуаціями.