голова Голованівської районної державної адміністрації Голімбієвський Олег Дмитрович відповідав на телефонні звернення жителів Голованівщини

30 жовтня 2018 року під час чергування на телефонній «гарячій лінії» голова Голованівської районної державної адміністрації Голімбієвський Олег Дмитрович відповів на 2 дзвінка від жителів Голованівщини, які стосувались соціального забезпечення.

Перший дзвінок пролунав від пенсіонерки, жительки смт Голованівськ, щодо отримання матеріальної допомоги.

Другий дзвінок надійшов від жителя с. Пушкове з питанням стосовно соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

На усі звернення громадян, які були прийняті в телефонному режимі, Голімбієвський О.Д. надав змістовні відповіді та роз’яснення згідно чинного законодавства.