Про погіршення погодних умов в осінньо-зимовий період 2018-2019 року

01 листопада 2018 року було проведено  засідання Голованівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Копієвського М.Д. за участю начальників спеціалізованих служб району, голів сільських, селищних рад.

На даному засіданні розглянуто питання:

про готовність органів та сил цивільного захисту Голованівського району до дій при виникненні надзвичайних ситуацій і подій в осінньо-зимовий період 2018/2019 років, та відповідальних за організацію функціонування пунктів обігріву та життєзабезпечення населення.

Відповідно до протокольного рішення доручено начальникам спеціалізованих служб району, сільським, селищним головам :

-у разі погіршення погодних умов протягом зимового періоду 2018/2019 року бути готовими до розчищення доріг від снігових заметів, підготовити та забезпечити снігоочисну техніку і протиожеледні матеріали;

-вживати заходи щодо забезпечення безперебійної роботи систем життєзабезпечення населення;

-організовувати супровід колон техніки, що прямує до місця виникнення надзвичайної ситуації, безпеку пішоходів;

-у випадку знеструмлення населених пунктів забезпечити оперативне залучення аварійно-ремонтних бригад для електропостачання об’єктів життєзабезпечення населення у першу чергу котелень, лікарень;

-забезпечити функціонування стаціонарних пунктів обігріву, надання медичної допомоги.

Рекомендовано сільським, селищним головам заключити договора з фермерськими господарствами для надання техніки для розчищення доріг.

Розглянуто питання про встановлення мобільного пункту обігріву за адресою смт. Голованівськ, вул. Соборна,3.