Голова районної державної адміністрації провів черговий прийом громадян з особистих питань

01 листопада голова районної державної адміністрації провів черговий прийом громадян з особистих питань (на виконання п. 6 Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»). На прийомі у голови райдержадміністрації були жителі смт Голованівська з колективним зверненням, щодо користування земельними ділянками для ведення городництва.

Звернення було детально розглянуте під час особистого прийому, Олег Дмитрович надав роз’яснення та доручив працівникам відповідних служб району тримати на контролі вирішення вказаного питання.