Відзначили День працівника соціальної сфери України

Урочисте зібрання з нагоди Дня працівників соціальної сфери відбулося 1 листопада у святково прибраному залі Голованівського БДЮТу.

Там цього дня зібралися чи не всі працівники соціальних установ Голованівщини: управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Територіальний центр соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Голованівського району, Голованівський відділ обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду в Кіровоградській області, Голованівська районна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості, служба у справах дітей Голованівської райдержадміністрації та районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Привітали соціальних працівників зі святом заступник голови райдержадміністрації Ольга Бугаєнко та заступник голови районної ради Дмитро Рокочук. Ольга Петрівна подякувала всім за професіоналізм і відданість справі, побажала міцного здоров’я, благополуччя, миру та добра, яке вони кожного дня дарують людям. Кращих працівників було нагороджено відзнаками обласного та районного рівнів.

Святковий настрій присутнім створили майстрині Голованівського БДЮТу, які надзвичайно гарно прикрасили залу. А школярі, працівники Голованівського РБК та школи мистецтв подарували винуватцям свята святковий концерт, де звучали пісні, музичні композиції та гуморески.