Розширена нарада з виробничих питань

09 листопада 2018 року голова районної державної адміністрації О.Голімбієвський провів розширену нараду з виробничих питань для сільських та селищних голів за участі заступників, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів міністерств та відомств України, директорів опорних шкіл.

На порядок денний наради було винесено 7 питань.

У вступному слові голова районної державної адміністрації наголосив на тому, що на нараду було винесено ряд важливих питань, які необхідно донести до сільських та селищних голів, а особливо питання призову громадян на строкову військову службу. Кожен молодий чоловік має виконати свій військовий обов’язок, особливо в той час коли в країні війна. Сільські та селищні голови, як посадові особи мають особливо відповідально віднестися до вирішення даного питання.

По питанню організації проведення призову громадян району на строкову військову службу у 2018 році виступили заступник голови райдержадміністрації О.Бугаєнко, яка є головою призовної комісії та заступник військового комісара Голованівського районного військового комісаріату В.Харкавенко, які розповіли про хід призовної кампанії в районі та проблеми, які є з виконання планового завдання з призову громадян на строкову військову службу у жовтні – грудні 2018 року.

Про роботу Державного підприємства «Голованівське лісове господарство, проблеми, які виникли по встановленню податку на лісові землі та можливі його наслідки для господарської діяльності державних лісових підприємств району, стану лісів та соціальних відносин доповіли головний інженер Н.Стрільчук та начальник Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області Т.Поліщук.

Перший заступник голови райдержадміністрації М.Копієвський наголосив на підготовці, яку необхідно провести сільським та селищним радам до роботи в осінньо- зимовий період 2018-2019 року, а саме про заключення договорів на розчистку територій від снігу. А начальник районного відділу управління ДСНС України у Кіровоградській області В.Прудкий повідомив про функціонування пунктів обігріву в разі надзвичайних ситуацій та створення місцевих пожежних команд.

По питанню організації харчування учнів у загальноосвітніх закладах району виступив начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації С.Туз та директори опорних шкіл О.Томашевська, К.Баранова та І.Позивай, які звернулися з проханням до голів сільських та селищних рад щодо надання коштів на харчування учнів на відповідних територіях.

Заступник голови райдержадміністрації проаналізувала стан виконання плану проведення в районі соціальної акції «Пам’ятаємо. Підтримуємо. Допомагаємо» та рекомендувала сільським та селищним головам, на території яких проживають батьки та діти загиблих учасників АТО, своєчасно реагувати на виникнення у них проблемних питань та надавати допомогу у їх вирішенні.

Начальник відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації О.Белінська проаналізувала стан виготовлення містобудівної документації та затвердження генеральних планів населених пунктів району.

Крім виробничих питань, учасники наради обговорили питання підготовки видання книги «У пам’яті в боргу».

За підсумками розширеної наради буде видано протокольне доручення голови районної державної адміністрації.