На Голованівщині відзначили День Гідності та Свободи

Щороку, відповідно до Указу Президента України від 13 листопада 2014 року № 872/2014 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року) та з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору відзначається День Гі́дності та Свобо́ди.

Цього разу День гідності та свободи на Голованівщині відзначили в районному будинку дитячої та юнацької творчості. На захід були запрошені учасники АТО Ю.Сульженко та І.Безносюк.

Керівники гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості та викладачі Голованівської школи мистецтв разом зі своїми вихованцями підготували урочисто-святкову програму. Протягом свята лунали урочисті поезії, тематичні пісні, виступав дитячий колектив ложкарів.

До урочистих слів долучились заступник голови Голованівської районної ради Дмитро Рокочук та заступник військового комісара районного військового комісаріату Віктор Конякін.

«Прийміть щирі вітання з Днем Гідності та Свободи. Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь», – відзначив Дмитро Сергійович.

В.Конякін привітав всіх зі святом та подякував педагогічним працівникам за те, що виховують патріотизм та любов до Батьківщини у підростаючого покоління.

Хвилиною мовчання гості заходу вшанували Героїв Небесної Сотні та воїнів, які віддали своє життя захищаючи східні кордони нашої держави.

По завершенню урочистих заходів представники райдержадміністрації, районної ради, відділу культури, туризму та культурної спадщини, районної організації ветеранів України та учасники євроклубу «Нове покоління» поклали квіти до Меморіального комплексу загиблим учасникам АТО на знак вічної пам’яті про земляків.