«Військова служба за контрактом свідомий вибір кращих»

Голованівський районний військовий комісаріат продовжує проводити відбір громадян, на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу.

Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом в умовах особливого періоду становить 18 – 60 років для жінок до 50 років.

Держава гарантує:

• стабільне грошове забезпечення;
  • речове забезпечення;
  • можливість кар’єрного зросту;
  • безкоштовне медичне обслуговування;
  • пільговий відпочинок у санаторіях Міністерства оборони України із членами родини;
  • військовослужбовці мають право на навчання (у тому числі на отримання післядипломної освіти) у військових навчальних закладах, відповідних підрозділах підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації військовослужбовців. Іншим категоріям військовослужбовців, крім військовослужбовців строкової військової служби та військової служби за призовом осіб офіцерського складу, дозволяється навчатися в інших вищих навчальних закладах без відриву від служби в порядку, визначеному відповідними положеннями про проходження військової служби громадянами України.
  • соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей згідно з чинним законодавством.

За працівниками прийнятими на військову службу за контрактом зберігається місце роботи, посада і компенсується з бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони офіційно працевлаштовані незалежно від підпорядкування та форми власності.

Грошове забезпечення залежить від займаної посади, кваліфікації, терміну проходження військової служби. На сьогоднішній час грошове забезпечення осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить від 10 200 грн., офіцерського від 13 500 грн., десантно-штурмові війська, сили спеціальних операцій отримують збільшене грошове забезпечення.

Для контрактників які проходять службу в зоні проведення операції об’єднаних сил додаткова грошова винагорода становить на лінії зіткнення 12 000 грн., десантно-штурмові війська, сили спеціальних операцій отримують 24 000 грн. а також:

- матеріальна допомога для вирішення соціально побутових питань у розмірі місячного грошового забезпечення один раз на рік рядового, сержантського та старшинського складу становить від 10 200 грн., офіцерського від 13 500 грн.

• грошова допомога на оздоровлення у разі отримання щорічної чергової відпустки, у розмірі місячного грошового забезпечення один раз на рік рядового, сержантського та старшинського складу становить від 10 200 грн., офіцерського від 13 500 грн.

При укладанні першого контракту військовослужбовці отримують - рядовий склад 15 368 грн., сержантський старшинський 17 289 грн., офіцери 19 210 грн.

За інформацією про наявність вакансій у військових частинах звертатись до Голованівського районного військового комісаріату за адресою: смт. Голованівськ, вул. Паркова, 28, тел. 2-19-11.