1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Напередодні 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі  СНІДом на базі Голованівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» для умовно засуджених молодіжного віку та неповнолітніх фахівцем із соціальної роботи Голованівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено інформаційно-профілактичну бесіду на тему «Що потрібно знати підліткам та молоді про ВІЛ-інфекцію та СНІД».

Метою даного заходу було підвищення рівня інформованості з проблем, пов’язаних з ВІЛ/СНІДом, сприяти зміцненню морального та фізичного здоров’я у осіб, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та привернути їхню увагу до власного здоров’я, розвитку умінь та навичок збереження його.

Наприкінці бесіди фахівцем із соціальної роботи було роздано буклети по відповідній тематиці.