Організовано та проведено заходи для учнів філії НВК «Голованівської ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка – гімназія» «Клинівська ЗШ»

З метою профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі та пропаганди здорового способу життя 29 листопада 2018 року фахівцями Голованівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено заходи для учнів філії НВК «Голованівської ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка – гімназія» «Клинівська ЗШ».

В заході прийняли участь: медична сестра кабінету «Довіра» центральної районної лікарні Патик С.П., інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Голованівського ВП ГУНП в Кіровоградській області лейтенант поліції – Прядун А.В., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Карабенюк Т.Л., провідний інспектор Голованівського РВ ДСНС України в Кіровоградській області старший лейтенант служби цивільного захисту Музика П.М., працівник Клинівської сільської бібліотеки Мостовик О.І., психолог інклюзивно-ресурсного центру Василенко А.С., а також фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Іванчишина Н.І., Трушнікова І.І.

З учнями школи проведено інформаційно-профілактичні бесіди різної тематики. Так, медична сестра провела бесіду на тему: «Що потрібно знати про ВІЛ/СНІД?», працівник поліції розповіла про «Попередження насильства та жорстокого поводження серед неповнолітніх», представник служби у справах дітей розповіла учням про «Кримінальну відповідальність неповнолітніх», представник сільської бібліотеки провела інформаційну роботу на тему: «Права та обов'язки дитини», психолог інклюзивно-ресурсного центру провела з молодшими школярами бесіду з елементами тренінгу «Мої емоції та відносини в колективі». Фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели інформаційно-профілактичні бесіди для учнів початкової ланки на теми: «Обирай здоровий спосіб життя», «Булінг: як захистити себе від цькування» та для середньої ланки на тему: «Шкідливі звички та їх вплив на організм людини», «Наркотики та наслідки їх вживання». Особливо актуальною була профілактична бесіда представника ДСНС про «Безпечний відпочинок у зимовий період».

Також директору школи було надано буклети, листівки, плакати відповідної тематики для поширення серед вчителів та подальшого використання в роботі.