Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності Кіровоградської області у січні–вересні 2018 року

Іноземними інвесторами в економіку Кіровоградської області у січні–вересні 2018р. унесено 8,4 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу), з них 40% – з країн Європейського Союзу.

Станом на 1 жовтня 2018р. загальний обсяг прямих інвестицій, вкладених в економіку області, становив 73,9 млн.дол.

Інвестиції надійшли з 35 країн світу, з них 15 – країни Європейського Союзу. До п’ятірки основних країн-інвесторів входять: Велика Британія, Кіпр, Сейшельські Острови, Російська Федерація та Нідерланди.

Найбільш привабливими об’єктами іноземного інвестування були підприємства міст Кропивницького (44% загального обсягу прямих інвестицій області), Олександрії (16%) та Маловисківського району (14,2%).

За видами економічної діяльності найбільші обсяги інвестицій зосереджені на підприємствах будівництва; промисловості; в організаціях, що здійснюють діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування; на підприємствах оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів.

Головне управління статистики у Кіровоградській області