Щороку 03 грудня весь цивілізований світ вшановує людей з обмеженими можливостями, аби вкотре нагадати суспільству, що такі люди особливі і потребують всебічної уваги. Тому 03 грудня 2018 року в Голованівському будинку дитячої та юнацької творчості центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з районною організацією інвалідів було організовано та проведено захід присвячений Міжнародному дню інвалідів. В заході брали участь 14 дітей-інвалідів віком від 7 до 13 років. Для них працівники будинку творчості провели майстер клас з виготовлення ялинкових прикрас, в ході якого кожен учасник власноруч зробив іграшку. Крім того діти відгадували загадки та грали в ігри для розвитку моторики. Солодкий стіл для учасників заходу приготувала районна організація інвалідів. Крім того, від районної організації 110 дітей з інвалідністю, які проживають в районі отримали подарунки. 70 дорослих осіб з інвалідністю отримали продуктові набори від спонсорів ТОВ «Відродження» (Федоров С.М.), ПП Люшнювате (Єгізарян К.М.), АФ ТОВ «Хлібороб» (Гайдай Р.В.), АФ ТОВ «Шевченка» (Ошовський В.С.), ФГ «Славутич» (Кравчук І.П.).