Координаційна комісія з питань призначення та надання всіх соціальних виплат та пільг

05 грудня 2018 року заступником голови Голованівської районної державної адміністрації Бугаєнко О.П. проведена координаційна комісія з питань призначення та надання всіх соціальних виплат та пільг.

На комісії розглядались питання по призначенню державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлової субсидії, та допомоги внутрішньо переміщеним особам.

На розгляд комісії було винесено 8 справ по призначенню державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, 8 особових справ по призначенню житлової субсидії, 2 особових справи по наданню допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Було вирішено 4 сім’ям призначити державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, 7 сім’ям призначити житлову субсидію, 2 заявникам призначити допомогу на проживання як внутрішньо переміщеним особам.

Вирішено відмовити в призначенні державної соціальної допомоги                      4 сім’ям, в яких працездатні члени сім’ї не працюють протягом тривалого періоду та 1 сім’ї відмовити у призначенні житлової субсидії.

Збільшити шрифт
A- A A+