У професійно - технічному училищі №38 смт Голованівськ відбулося відкриття навчально – практичного центру за професією «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Сьогодні у професійно - технічному училищі №38 смт Голованівськ відбулося відкриття навчально – практичного центру за професією «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». У заході взяли участь заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Коваленко, заступник управління освіти, науки, молоді та спорту обласної адміністрації Лідія Шатна, голова Голованівської адміністрації Олег Голімбієвський, голова районної ради Богдан Кучмій, заступник голови Голованівської районної адміністрації Ольга Бугаєнко, заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості Богдан Стоян, директор Голованівської районної філії КОЦЗ Людмила Кравченко а також директори професійно - технічних училищ області, представники управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації, роботодавці району та інші соціальні партнери.

Відкриваючи заклад С.Коваленко зазначив, що головна місія закладів професійно-технічної освіти – забезпечити ринок праці необхідними кадрами. Навчально – практичний центр - окремий структурний підрозділ при навчальному закладі, який обстуговуватиме регіон й Україну в цілому. На його базі зможуть проводити навчання, перепідготовка, курси з підвищення кваліфікації за професією «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

У свою чергу Б. Стоян окреслив аспекти співпраці служби зайнятості області та навчального закладу, зокрема у напрямку проведення профорієнтаційної роботи з студентською молоддю, організації професійного навчання дорослого населення із числа безробітних, та діяльності у напрямку сприяння у працевлаштуванню випускників на підприємства, щ потребують працівників за цією професією..

Учасники заходу мали можливість ознайомитися із матеріально-технічною базою навчально – практичного центру та училища, зокрема відвідали електромонтажну майстерню, спеціалізовані кабінети теоретичного навчання, спеціально оснащені лабораторії та інше.