За одинадцять місяців поточного року Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області забезпечило сплату 1070,8млн.грн. податків і зборів

За одинадцять місяців 2018 року до бюджетів усіх рівнів платниками податків підпорядкованої території обслуговування сплачено 1070,8млн.грн. податків та зборів, що на 112,1млн.грн. (або 111,7відс.) більше аналогічного періоду минулого року і на 59,2млн.грн. більше очікуваного показника.

До загального фонду державного бюджету протягом січня-листопада 2018 року Голованівським управлінням забезпечено надходжень у сумі 415,4млн.грн. або 103,3відс. до доведеного індикативного показника. Проти результатів попереднього періоду надходження до державного бюджету збільшено на 17,6млн.грн.

До місцевих бюджетів Голованівським управлінням мобілізовано надходжень у сумі 655,4млн.грн. податків і зборів, чим зумовлено виконання доведених бюджетних призначень у розмірі 107,5 відсотків. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 94,5млн. гривень.

Найбільшу питому вагу в надходженнях до місцевих бюджетів, а це 58,4відс. займає податок на доходи фізичних осіб, якого протягом одинадцяти місяців 2018 року мобілізовано у сумі 383,0млн.гривень. Окрім ПДФО найбільшими бюджетоформуючими податками місцевого бюджету є сплата єдиного податку юридичними та фізичними особами, якого надійшло - 115,5млн.грн., плати за землю юридичними та фізичними особами – 123,5млн.грн.; податок на нерухоме майно – 6,2млн.гривень.

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування забезпечено в сумі 338,2млн.грн. або 102,8відс. до індикативного показника, порівняно з надходженнями аналогічного періоду минулого року показник збільшено на 50,7млн.гривень.

«Показники надходжень до бюджетів усіх рівнів за одинадцять місяців поточного року свідчать про якісне сервісне обслуговування платників, створення сприятливих умов для ведення господарської діяльності у регіоні, а також про сумлінне ставлення бізнесу до сплати податків», – зазначила начальник Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області Тетяна Поліщук.

Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області

Збільшити шрифт
A- A A+