Діти Створюють Країну

Громадська організація «Українські Креативні Реформатори» запрошує взяти участь в 30 конкурсах міжнародної програми «Діти Створюють Країну». Метою програми є виявлення, об’єднання, навчання та підтримка активних дітей. Ключове завдання програми - трансформувати свідомість дітей, від мислення "споживачів" до моделі "творців", які беруть відповідальність за своє майбутнє і майбутнє своєї країни.
До програми вже долучилося 450 дітей з 23 областей України, юних українців з Йорданії та Німеччини. Участь в програмі - чудова нагода знайти нових друзів в різних куточках України та світу, товаришувати з однодумцями, брати участь в заходах, навчаннях програми, дізнатися як організувати власну соціальну ініціативу, зберегти Планету та реалізувати свою місію на Землі.
В липні − жовтні відбудеться Всеукраїнський тур зі збереження Планети в 63 містах − це тренінгові навчання з поширення цінностей відповідального громадянина, турботи про навколишнє середовище, сталого розвитку, раціонального використання ресурсів; підтримка команд активних дітей.
Спільноти найактивніших дітей отримають можливість виграти поїздку до столиці, де зможуть: побувати на цікавих екскурсіях, розвагах, навчаться створювати мультфільми, розкажуть про свої успіхи на радіо та теле ефірах.
Вік учасників до 18 років. Прийом заявок та робіт: до 1 липня 2018 року. Для участі в тренінгу необхідно заповнити анкету учасника програми, взяти участь що-найменш в одному конкурсі та зазначити чому для Вас це важливо. Анкету учасника програми можна заповнити на сайті gоо.gl/САghаК
Інформаційне оголошення про конкурси програми, інформаційне оголошення про Всекраїнський тур зі збереження Планети, тренівнгові навчання з поширення цінностей сталого розвитку, інформація про організатора та організацію розміщені на сайті: http://ukrngo.org.ua/project/childrencreatecountry.