14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС».

В Голованівському районі питанню соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи приділяється значна увага.

14 грудня 2018 року заступником голови Голованівської районної державної адміністрації Бугаєнко О.П., начальником управління соціального захисту населення Голованіської райдержадміністрації А.Дудник, директором територіального центру соціального обслуговування Голованівського району В.Ткач відвідано вдома важкохворих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1 категорії із метою вивчення їх проблемних питань та врученням продуктових наборів.

У Голованівському районі рішенням Голованівської районної ради від 25.12.2015 року №27 затверджено «Програму соціального захисту малозабезпечених верств населення, громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, інвалідів, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Голованівського району на 2016-2020 роки». Програмою передбачено:

- виплату матеріальної допомоги на лікування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи до річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції;

- подарункові набори дітям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- виплата матеріальної допомоги дружинам померлих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов’язана з ліквідацією аварії на Чорнобильській АЕС;

- подарункові набори дітям, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС до Новорічних свят;

- санаторно-курортні путівки для учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 2 категорії.

Відповідно до цієї програми закуплено 2 санаторно-курортних путівки для ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС 2 категорії, виплачено матеріальну допомогу дружинам померлих ліквідаторів в сумі 1000 грн. кожному, закуплено подарункові набори до новорічних свят усім дітям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.