З метою профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі та пропаганди здорового способу життя 20 грудня 2018 року фахівцями Голованівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено захід для учнів 10-11 класів НВК "Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка-гімназія".
В заході прийняли участь: лікар-дерматовенеролог центральної районної лікарні Брижатюк О.В., інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Голованівського ВП ГУНП в Кіровоградській області лейтенант поліції – Прядун А.В., головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Руда І.В., фахівець із соціальної роботи Голованівського РЦСССДМ Трушнікова І.І.
Так, представник лікарні провела профорієнтаційну роботу щодо вступу в медичні ВНЗ, працівник поліції розповіла про «Кримінальну відповідальність неповнолітніх» та показала відеоролик «Життя в колонії для неповнолітніх». Головний спеціаліст служби у справах дітей провела бесіду на тему: «Права та обов’язки дітей», а фахівець районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провела інформаційно-профілактичні бесіду на тему: «Булінг: як захистити себе».
Також учням школи було надано буклети, листівки, відповідної тематики .