Координаційна комісія з питань призначення та надання всіх соціальних виплат та пільг

21 грудня 2018 року заступником голови Голованівської районної державної адміністрації Бугаєнко О.П. проведена координаційна комісія з питань призначення та надання всіх соціальних виплат та пільг.

На комісії розглядались питання по призначенню державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлової субсидії та надання пільг за фактичним місцем проживання.

На розгляд комісії було винесено 5 справ по призначенню державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, 26 особових справ по призначенню житлової субсидії та 1 справу по наданню пільг за фактичним місцем проживання.

Було вирішено 1 сім’ї призначити державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, 14 сім’ям призначити житлову субсидію та 1 сім’ї надати пільги за фактичним місцем проживання.

Вирішено відмовити у призначенні державної соціальної допомоги                       4 сім’ям, в яких працездатні члени сім’ї не працюють протягом тривалого періоду та 12 сім’ям відмовити у призначенні житлової субсидії, члени сім’ї яких не працюють та не сплачують ЄСВ.

Збільшити шрифт
A- A A+