Урядова програма підтримки утримання молодняка ВРХ

Постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №107. Був затверджений Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва (далі − Порядок).
Згідно п. 9 Порядку дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.
Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

• за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову;
  • за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову;
  • за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців – 1500 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.
Для отримання дотації за молодняк фізичні особи повинні ідентифікувати теля шляхом біркування та реєстрації, здійснюється вона один раз за життя тварини. Потім підготувати для подання до сільської чи селищної ради мінімальну кількість документів:

• копії паспортів ВРХ, а якщо 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
  • копія паспорта особи – власника тварини;
  • копія довідки  або договору про відкриття рахунка в банку;
  • копія ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини.
  • дані про поточний рахунок відкритий у банку.

Документи приймаються протягом року в порядку черговості -  до 01 травня, до 01 вересня та до 01 грудня.
Для отримання додаткової інформації звертатись до органів місцевого самоврядування за місцем проживання, або за телефоном відділу агропромислового комплексу райдержадміністрації: 3 02 63.