Про проведення в Україні всесвітньої кампанії Година Землі 2018

До Міністерства екології та природних ресурсів України надійшло звернення національного координатора Всесвітнього фонду природи (WWF) в Україні п. О. Тарасової-Красієвої  щодо підтримки проведення в Україні   всесвітньої  кампанії Година Землі 2018 (далі кампанія).
Метою кампанії є вимкнення по всьому світу світла на одну годину з метою об’єднання дій для збереження природи планети Земля. Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою .
Година Землі була започаткована в Сіднеї (Австралія) в 2007 році, коли 2,2 мільйона домівок та організацій вимкнули світло на одну годину. Вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилися більше 100 мільйонів людей у 35 країнах світу. Всесвітньо відомі пам’ятки, такі як міст Голден Гейтс в Сан-Франциско, Колізей в Римі та білборд Coca Cola на Таймз-Сквер на годину стали темними, як символи надії на активні дії у боротьбі зі зміною клімату, які щогодини стають все більш невідкладними.
Україна приєдналася до всесвітньої кампанії вперше у 2009 році, тоді до Години Землі долучилися 16 міст та містечок. Незважаючи на те, що про свою участь заявили всього 16 міст, люди та організації у інших населених пунктах України теж вимкнули світло на одну годину, тим самим підтримуючи Годину Землі
У 2017 році вже більше 60 міст нашої країни приєдналися до світової спільноти, вимкнувши світло на відомих спорудах та закликавши жителів до активних дій за майбутнє Планети.
Враховуючи вище викладене, пропонуємо долучитися у суботу 24 березня 2018 року о 20:30 год. до участі у кампанії Година Землі 2018, яка сприятиме збереженню довкілля як середовища існування людини.

Збільшити шрифт
A- A A+