Інформація Про підсумки роботи із зверненнями громадян у Голованівській районній державній адміністрації за 2018 рік

Робота із зверненнями громадян у Голованівській районній державній адміністрації протягом 2018 року здійснювалась відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Інструкції з діловодства за зверненнями громадян затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року №348.

На виконання пункту 1 Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 керівництвом райдержадміністрації встановлено дієвий контроль за своєчасним, повним, кваліфікованим і об'єктивним розглядом звернень громадян. Приділяється особлива увага вирішенню питань, порушених у зверненнях громадян пільгових категорій, незахищених верств населення та розгляду звернень громадян, що надходять до органів влади вищого рівня.

Результати роботи із зверненнями громадян за 2018 рік свідчать про значне зменшення кількості пропозицій, заяв та скарг в районній державній адміністрації у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Так, в 2018 році до районної державної адміністрації надійшло 951 (1068) звернення громадян, що на 117 звернень менше ніж в 2017 році та звернулися 1376 громадян, що на 308 осіб більше в порівнянні із звітним періодом 2017 року.

За результатами аналізу структури звернень в 2018 році з’ясовано, що до районної державної адміністрації за формою надходження надійшло звернень: поштою 193 (246), за допомогою телефонного зв’язку 60 (26), на особистому прийомі 129 (137), на особистому виїзному прийомі 112 (138). За видами звернень: заяв - 935 (982), скарг - 10 (73) та 6 пропозицій (13). За суб’єктом: індивідуальних – 925 (1048), колективних - 19 (14), анонімних – 7 (6).

За звітний період від мешканців Голованівського району на адресу вищих інстанцій надійшло 457 (481) звернень, у тому числі 26 (25) - адресовано до Кіровоградської обласної державної адміністрації, 430 (455) - до Кіровоградського обласного контактного центру, з них: 186 (216) - через  Урядову гарячу лінію та 244 (239) - через «гарячу» телефонну лінію голови Кіровоградської обласної державної адміністрації та 1 через інші органи влади. Як свідчить аналіз, у звітному періоді спостерігається зменшення на 24 звернення на адресу вищих інстанцій.

У своїх зверненнях, які надійшли до районної державної адміністрації, порушено 957 (1078) питань, що на 121 питань менше ніж в 2017 році. За тематикою проблем вагома частина звернень стосувалася проблем, пов’язаних із соціальним захистом – 356 (397), комунальним господарством – 152 (161), аграрною політикою і земельними відносинами – 104 (164), охороною здоров’я – 91 (64), освітою, науковою, науково-технічною, інноваційною діяльністю та інтелектуальною власністю - 39 (35), транспортом і зв’язком – 28 (26), працею та зарплатою – 33 (16), житловою політикою – 13 (18), діяльністю органів місцевого самоврядування –27 (17), культурою та культурною спадщиною, туризмом - 10 (3), сім’єю, дітьми, молоддю, гендерною рівністю, фізичною культурою і спортом – 6 (32), економічною, ціновою, інвестиційною, зовнішньоекономічною, регіональною політикою та будівництвом, підприємництвом - 5 (11), забезпеченням дотримання законності та охорони правопорядку, реалізацією прав і свобод громадян – 13 (4), екологією та природними ресурсами – 15 (1), фінансова, податкова, митна політика – 1 (1), діяльність об'єднань громадян, релігія та міжконфесійні відносини – 1 (0), Діяльність місцевих органів виконавчої влади – 4 (1), промислова політика – 0 (1) інші питання – 59 (126).

Слід зазначити, що із загальної кількості звернень, які надійшли до районної державної адміністрації за звітній період від найменш захищеної категорії громадян надійшло в 2018 році: від учасників та інвалідів війни, учасників бойових дій -  25 (33), інвалідів I,II,III групи - 118 (103), «дітей війни» - 7 (15), від багатодітних сімей, одиноких матерів, матерів-героїнь - 40 (54), від учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи - 4 (3).

Районною державною адміністрацією та структурними підрозділами приділяється велика увага зверненням, які надійшли від інвалідів, ветеранів, учасників Великої Вітчизняної війни та інших категорій малозахищених верств населення, громадян із окупованої території АР Крим, Східного регіону України, а також учасникам АТО.

Як показує моніторинг, за результатами опрацювання порушених питань вирішено позитивно – 457 звернень, надано роз’яснення - 483, на виконанні – 9, 1 звернення, що пересилається за належністю відповідно до статті 7 Закону України "Про звернення громадян" та 1 звернення, що не підлягає розгляду відповідно до статей 8 і 17 Закону України "Про звернення громадян".

До сільських, селищних рад надійшло 1308 звернення, у яких порушено 1308 питань, що на 53 звернення менше ніж в 2017 році. Із 1308 звернень позитивно вирішено 996 (1098), на 294 (263) звернення надано роз’яснення, відмовлено - 0.

Усі звернення були ретельно опрацьовані, за потреби проведено відповідні перевірки. За результатами розгляду на всі заяви надано відповіді у визначені законодавством терміни.

Збільшилося надходження заяв про надання матеріальної допомоги на лікування і на вирішення соціально-побутових проблем. Усі клопотання були розглянуті на засіданнях комісій по наданню одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам Голованівського району, які опинилися в складних життєвих обставинах, за результатами яких було надано одноразову адресну матеріальну допомогу жителям району на загальну суму 257 500 гривень.

З метою широкого роз’яснення населенню конституційних прав громадян у райдержадміністрації працює телефон «гарячої лінії» голови Голованівської районної державної адміністрації за номером (05252) 2-10-74.

  Так керівництвом районної державної адміністрації протягом 2018 року проведено 11 телефонних "гарячих ліній", на яких прийнято 16 дзвінків, «Телефон довіри» - 60 прийнятих дзвінків. Усі питання опрацьовано та надано відповіді.

При Голованівській райдержадміністрації забезпечено надання безоплатних юридичних консультацій малозабезпеченим мешканцям району.

Питання про роботу із зверненнями громадян протягом 2018 року розглядалося на засіданні колегії районної державної адміністрації з прийняттям відповідного розпорядження голови райдержадміністрації, які направляються в усі структурні підрозділи, виконкоми селищних та сільських рад для вжиття заходів щодо усунення причин, які породжують скарги:

26 січня 2018 року «Про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчих комітетах сільських, селищних рад по виконанню вимог Закону України «Про звернення громадян" у 2017 році. За результатами розгляду видано розпорядження голови райдержадміністрації від 29 січня 2018 року № 27-р;

27 липня 2018 року «Про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації по виконанню Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 у І півріччі 2018 року». За результатами розгляду видано розпорядження голови райдержадміністрації від 30 липня 2018 року № 195-р.

Перед головою райдержадміністрації відповідно до затвердженого графіка проводиться звітування керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та сільських і селищних голів з питань роботи із зверненнями громадян.

На виконання в районі вимог Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 та згідно затвердженого графіка, за звітний період головою районної

державної адміністрації заслухано звіти керівників структурних підрозділів про

стан роботи із зверненнями громадян, а саме: відділу агропромислового розвитку, відділу культури туризму та культурної спадщини, відділу освіти, молоді та спорту, управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ, відділу економічного розвитку торгівлі, промисловості та інфраструктури райдержадміністрації, а також звіти: Молдовського, Наливайківського, Перегонівського, Вербівського, Грузького, Ємилівського, Журавлинського, Капітанського, Клинівського, Голованівського, Побузького, Лебединського, Липовеньківського, Красногірського, Крутеньківського, Свірнівського, Пушківського, Розкішненського, Роздольського, Семидубського, Троянського, Шепилівського, Люшнюватського, Межирічківського голів сільських, селищних рад. Під час таких особистих доповідей керівникам надавалися відповідні завдання та доручення.

Для сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до органів державної влади, продовжено роботу постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при райдержадміністрації. Протягом року проведено 12 засідань.

Заслухано щорічні звіти керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, особисті доповіді керівників органів місцевого самоврядування перед головою районної державної адміністрації з питань роботи зі зверненнями громадян.

У зв’язку з внесенням змін до Закону України «Про звернення громадян», забезпечено запуск та постійне функціонування спеціально визначеної адреси електронної пошти районної державної адміністрації для відправлення письмових звернень громадян в електронній формі: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її."@HYPERLINK "mailto:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її."glHYPERLINK "mailto:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.".HYPERLINK "mailto:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її."krHYPERLINK "mailto:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її."-HYPERLINK "mailto:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її."adminHYPERLINK "mailto:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.".HYPERLINK "mailto:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її."govHYPERLINK "mailto:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.".HYPERLINK "mailto:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її."ua та функціонування спеціальної форми на офіційному сайті районної державної адміністрації в розділі «Інтернет Приймальня» для відправлення письмових звернень громадян в електронній формі.

  Також на офіційному сайті районної державної адміністрації в розділі "Звернення громадян" розміщені папки з інформаціями про графіки особистих прийомів керівництва районної державної адміністрації, законодавча база, інформація про спеціалістів з відділу юридичної роботи, контролю та звернень громадян апарату райдержадміністрації, зразки заяв, телефони "гарячих ліній", звіти голови райдержадміністрації, розпорядження за підсумками колегії райдержадміністрації, інформації стосовно районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян та комісії по наданню адресної матеріальної допомоги громадянам Голованівського району, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій, а також гарячих ліній розміщено на першому поверсі у фойє райдержадміністрації та на стенді відділу юридичної роботи, контролю та звернень громадян апарату райдержадміністрації в доступному та зручному місці, а також опубліковано в місцевій газеті "Чисте джерело":

- від 06 січня 2018 року №1,

- від 13 січня 2018 року №2,

- від20 січня 2018 року №3,

- від 27 січня 2018 року №4,

- від 10 лютого 2018 року №6,

- від 17 лютого 2018 року №7(звіт за 2017 рік),

- від 24 лютого 2018 року №8,

- від 17 березня 2018 року №11,

- від 124 березня 2018 року №12,

- від 31 березня 2018 року №13,

- від 14 квітня 2018 року № 15(звіт за І квартал 2018 року),

- від 21 квітня 2018 року № 16,

- від 05 травня 2018 року №18,

- від 19 травня 2018 року №20,

- від 26 травня 2018 року №21,

- від 09 червня 2018 року №23,

- від 06 липня 2018 року №27,

- від 30 липня 2018 року №30,

- від 24 серпня 2018 року №34,

- від 14 вересня 2018 року №37,

- від 21 вересня 2018 року №38,

- від 28 вересня 2018 року №39 (інформація за 8 місяців 2018 року),

- від 13 жовтня 2018 року №41 (звіт за ІІІ квартали 2018 року),

- від 26 жовтня 2018 року №43,

- від 16 листопада 2018 року №46.

Для громадян з обмеженими фізичними можливостями з парадного входу приміщення райдержадміністрації обладнано «пандус».

Райдержадміністрацією забезпечується щомісячний моніторинг додержання законодавства з питань звернень громадян структурними підрозділами райдержадміністрації, виконкомами сільських, селищних рад, здійснення якого доручено відділу юридичної роботи, контролю та звернень громадян апарату райдержадміністрації.

Головним напрямком роботи Голованівської районної державної адміністрації є зменшення кількості скарг, повторних звернень та звернень до вищестоящих органів державної влади. Саме на це спрямована увага керівництва районної державної адміністрації та посилений контроль за підготовкою власних розпоряджень з питань роботи із зверненнями громадян.

Збільшити шрифт
A- A A+