Профорієнтаційні уроки для учнівської молоді

           Оскільки професійне орієнтування молодої людини починається ще в школі – сьогодні це необхідно у зв'язку з тим, що до вступу в навчальні заклади доводиться готуватися за 2-3 роки до закінчення школи. Хоча будь-яка людина має власні уподобання і захоплення, частіше за все трапляється так, що схильності при виборі професії враховуються в останню чергу. У більшості випадків на вибір сильно впливає думка батьків.

         З метою профорієнтаційного орієнтування з 25 січня по 29 січня поточного року фахівці Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості провели низку профорієнтаційних уроків для учнів 9-тих класів Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка.

              Розпочиналися уроки із ознайомлення старшокласників з однією з важливих формул вибору професій «ХОЧУ» «МОЖУ» «ТРЕБА». Учні прослухали інформацію про фактори вибору професій. Молодь була ознайомлена з барометром професій, професіями, які користуються попитом на ринку праці, класифікацією професій за предметом та за характером праці, можливостями здобуття професій за короткий термін, соціальними послугами державної служби зайнятості для учнівської молоді, проведена групова консультація із за застосуванням психологічного тестування для визначення нахилів дітей

       Також учням було надано інформацію заступником начальника відділу Слободянюк Іриною Володимирівно про можливість проходження профдіагностичного обстеження  за допомогою нового спеціалізованого онлайн - сервісу «Моя професія: консультаційна мережа», та отримати для себе повний профіль своїх здібностей, схильностей та структуру інтелекту. Саме з допомогою сервісу можна сформувати розширений звіт з урахуванням різних факторів, що впливають на професійний вибір. 

       Якщо при виборі професії молода людина врахує усі фактори, то в майбутньому вона стане високопрофесійним та затребуваним фахівцем у будь-якій обраній області діяльності.

Збільшити шрифт
A- A A+