У Голованівській районній філії Кіровоградського ОЦЗ 1 лютого відбулася «Ділова зустріч» з питань виплати компенсації фактичних витрат роботодавцям на сплату єдиного внеску.

Директор Кравченко Людмила Павлівна провела відкриття ділової зустрічі.

З можливостями служби зайнятості щодо добору необхідних кадрів, посилення взаємодії з роботодавцями та соціальними партнерами у напрямку працевлаштування безробітних громадян присутніх ознайомила Копієвська І.О., заступник директора – начальник відділу. Кириченко С.А., завідувач сектору взаємодії з роботодавцями відділу надання соціальних послуг, проінформувала присутніх про виплату компенсації фактичних витрат роботодавцям на сплату єдиного внеску.

Під час заходу присутні отримали інформацію щодо стимулювання роботодавців відповідно до норм діючого законодавства про зайнятість населення, за створення нових робочих місць та можливості отримати компенсації фактичних витрат  в розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при працевлаштуванні на такі місця громадян, з числа зареєстрованих безробітніх.

ФОП Довгий Ігор Олегович розповів присутнім про своє підприємство. На його підприємстві в 2018 році створено три нових робочих місця. Він розповів про свій досвід в напрямку співпраці з службою зайнятості щодо компенсації витрат на сплату єдиного внеску за працевлаштованих безробітних. Так, на сьогодні він отримує компенсацію за двох громадян.

Довгий І.О. задоволений послугами служби зайнятості та рекомендував присутнім співпрацювати з службою зайнятості.

Ділова зустріч   пройшла в цікавій та змістовній формі. В заході взяло участь 6 роботодавців.

Результатом конструктивного діалогу стала домовленість про компенсацію витрат єдиного внеску за працевлаштованих 7 безробітних громадян приватному підприємстві «Олександра –ОЛ»; 1 безробітного ФОП.Харкавенко О.О.