До уваги платників податків! Передплата журналу «Вісник. Офіційно про податки» на 2019 рік

Шановні платники податків триває передплата на офіційне видання Державної фіскальної служби України» - журнал  «Вісник. Офіційно про податки» на 2019 рік.

Сьогодні журнал є сучасним, пізнаваним, професійно корисним, динамічним та оперативним. Видання першим друкує інформацію з перших вуст про практику застосування і тлумачення норм Податкового та Митного кодексу від найкращих фахівців-методологів ДФС України та інших відомств.

Для Вашої зручності є 2 види передплати:

- Пакет «ОФЛАЙН» - друкована версія журналу з доступом у мережі Інтернет, яка передбачає повний доступ до статей поточного номера, архіву журналу, бази зразків документів, спеціальних розділів сайту з ексклюзивними матеріалами. Вартість пакету «ОФЛАЙН» - 300,0 грн. за 1 місяць.

- Пакет «ОНЛАЙН» - електронна версія журналу з доступом в мережі Інтернет, яка передбачає повний доступ до статей поточного номера, архіву журналу, бази зразків документів, спеціальних розділів сайту з ексклюзивними матеріалами. Вартість пакету «ОНЛАЙН» - 180,0 грн. за 1 місяць.

Крім того найбільш вигідно та зручно підписати електронну версію пакету «ОНЛАЙН» на рік.

Вартість пакету «ОНЛАЙН» на 1 рік – 1440 гривень

Журнал «Вісник. Офіційно про податки» - Ваш Перший діловий помічник!

За більш детальною інформацією з питань передплати звертайтесь до Голованівської ДПІ Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області, за телефоном:   (05252) 2-24-06.

Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області