Проведено День відкритих дверей для учасників АТО.

8 лютого 2019 року в Голованівській районній філії Кіровоградського ОЦЗ проведено День відкритих дверей для учасників АТО.

В рамках заходу відбулося засідання круглого столу на тему: «Особливості працевлаштування демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО», в якому взяли участь соціальні партнери та роботодавці району. В ході проведення даного заходу було обговорено перелік соціальних послуг, які можуть отримати учасники АТО та проблемні питання щодо працевлаштування такої категорії громадян, а саме недостатній рівень заробітної плати та відсутність роботи в сільській місцевосці, невідповідність професійно-кваліфікаційному рівню, щодо потреб роботодавців, відсутня достатня кількість вакансій в сільській місцевості.

Проте, як зазначила завідувач сектору взаємодії з роботодавцями Кириченко С.А., є шляхи розв’язання цих проблем – це і професійна підготовка безробітних як в навчальних закладах області, ЦПТО, так і на підприємствах району, можливість отримати учасниками АТО допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

Тож, як результат проведення даного заходу, є домовленість між учасниками заходу щодо співпраці у вирішенні проблемних питань.

Також з метою всебічної обізнаності демобілізованих військовослужбовців та учасників антитерористичної операції щодо реалізації та захисту своїх прав та законних інтересів у процесі пошуку роботи проведено семінар, в якому взяли участь 9 осіб з числа безробітних. В семінарі взяв участь начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Голованівського РВК капітан Яворський Є.С. Присутні військовослужбовці отримали корисну інформацію стосовно підписання контракту та служби в ЗСУ.

По закінченню семінару бажаючі мали можливість самостійно опрацювати необхідні профінформаційні матеріали та під час індивідуальних консультацій отримати вичерпні відповіді на питання, що їх цікавили.